• Follow us

Krepšinis

Krepsinis.net naujienos

Š.Jasikevičiaus emocijos per minutės pertraukėlę nepadėjo: „Barcelona“ itin New! 2020-10-27 19:16:54Labai netikėtą pralaimėjimą Ispanijos čempionate patyrė Barselonos „Barcelona“ (5/2) komanda, prie kurios va

D.Kairys: apie Ch.McCullougho skyles gynyboje ir išbandymo laikotarpį, New! 2020-10-27 19:16:54Vilniaus Ryto komanda pralaimėjimu pradėjo sezoną FIBA Čempionų lygoje ir 88:106 nusileido Atėnų Peristeri klubui.

„Rytas“ kovas Čempionų lygoje pradėjo prasta gynyba ir New! 2020-10-27 19:16:54FIBA Čempionų lygos sezoną nemaloniu pralaimėjimu pradėjo Donaldo Kairio treniruojama Vilniaus „Ryto“ (0/1) ekipa

Košmariškai tritaškius metęs „Lietkabelis“ Andoroje sugriuvo ketvirtajame kėlinyje New! 2020-10-27 19:16:54Nesėkme Europos taurės C grupės pirmojo rato kovas baigė Panevėžio Lietkabelio (1/4) ekipa, kuri išvykoje 66:76 (

Pergalės skonio „Šiauliai“ nepajautė ir akistatoje su NKL New! 2020-10-27 19:16:54Citadele Karaliaus Mindaugo taurės (KMT) turnyre sensacingai startavo ir paskutinioji pirmojo etapo pora.

Pasiūlymą SAM pateikęs P.Motiejūnas: jei arenose neliks sirgalių, New! 2020-10-27 19:16:54Nuo penktadienio visose Lietuvos arenose sporto sirgaliai nebegalės stebėti rungtynių - toks sprendimas trečiadienį ko gero b

„Penktas kėlinys“: užduokite klausimą New! 2020-10-27 19:16:54Krepsinis.net rengiama laida apie krepšinį Penktas kėlinys šią savaitę kviečia užduoti klausimus, į k

L.Birutis vėl buvo solidus, tačiau turėjo pripažinti dramatišką New! 2020-10-27 19:16:54Dviejų lietuvių - Lauryno Beliausko bei Lauryno Biručio - atstovaujama Santjago de Kompostelos Obradoiro CAB (5/3) komanda skaudži

A.Kulbokos taikiklis buvo nusimušęs New! 2020-10-27 19:16:54Nesėkmingai naujame FIBA Čempionų lygos sezone startavo Bilbao „RETAbet“ (0/1) klubas, kurio spalvas gina Arnoldas Kulboka.

„Peristeri“ treneris po rekordinio auklėtinio pasirodymo Vilniuje: darėme New! 2020-10-27 19:16:54Atėnų Peristeri komandai viešnagė Vilniuje baigėsi pergale prieš Rytą, kurią dar pagražino ir įs

A.Velička prastą pataikymą kompensavo rezultatyviais perdavimais New! 2020-10-27 19:16:54Penktą pralaimėjimą Prancūzijos čempionate patyrė Arno Veličkos atstovaujama Šampanės Šalono&nda

D.Sirvydis liko be taškų, o „Hapoel“ į priekį New! 2020-10-27 19:16:54Nesėkme FIBA Čempionų lygos G grupės kovas pradėjo Deivido Sirvydžio atstovaujama Jeruzalės Hapoel ekipa, kuri i&sc

Tragiškai rungtynes pradėjusi „Barcelona“ patyrė nesėkmę Ispanijoje New! 2020-10-27 18:28:00Šarūno Jasikevičiaus treniruojama „Barcelona“ (5-2) patyrė antrąją nesėkmę Ispanijos pirmenyb

Dubljevičiaus dvitaškis pražudė solidžiai žaidusio Biručio ekipą New! 2020-10-27 18:19:00Laurynas Birutis ir Laurynas Beliauskas su Santjago de Kompostelos „Obradoiro CAB“ (5-3) buvo šalia pergalės prieš Euro

Čempionų lygos starte Sirvydis liko be taškų New! 2020-10-27 17:18:00Deivido Sirvydžio atstovaujamai Jeruzalės „Hapoel“ (0-1) nepavyko pergale startuoti FIBA Čempionų lygoje. Izraelio klu

Donaldas Kairys bedė pirštu į gynybą: „Per žiaurūs New! 2020-10-27 16:22:00Vilniaus „Rytas“ (0-1) FIBA Čempionų lygos sezoną pradėjo nesėkme, o Atėnų „Peristeri“ (1-0

Permainos „Barcelonoje“: iš posto traukiasi klubo prezidentas New! 2020-10-27 15:09:00Šarūno Jasikevičiaus treniruojamoje „Barcelonos“ komandoje – grandiozinės permainos. Ispanijos žiniasklai

Su kaupu „Vyčiui“ atsirevanšavęs „Nevėžis-Optibet“ žengė į kitą New! 2020-10-27 14:36:00Kėdainių „Nevėžio-Optibet“ komanda be didelių problemų žengė į antrą Citadele Karaliaus

Ir toliau be pergalių: „Šiauliai“ pralaimėjo „Neptūnui-Akvaservis“ New! 2020-10-27 14:19:00Netikėtas rezultatas užfiksuotas Karaliaus Mindaugo taurės (KMT) rungtynėse Klaipėdoje. Nacionalinėje krepšinio l

Rekordus gerinę prieniškiai žengė į KMT ketvirtfinalį New! 2020-10-27 14:02:00Prienų „CBet“ įveikė Citadele – Karaliaus Mindaugo taurės (KMT) pirmąjį etapą. Lietuvos krep&scar

Po pertraukos sustojęs „Lietkabelis“ krito Andoroje New! 2020-10-27 14:00:00Panevėžio „Lietkabeliui“ (1-4) nepavyko iškovoti antrosios pergalės Europos taurėje. Antroje mačo pusė

Taškų lenktynėse Vilniuje – „Peristeri“ amerikiečio siautulys ir New! 2020-10-27 12:30:00Stevenas Gray pataikė 10 tritaškių, pelnė 39 taškus ir jo vedama Atėnų „Peristeri“ (1-0) tapo ne

KMT dvikova tarp „Dzūkijos“ ir „Šilutės“ perkeliama į New! 2020-10-27 08:06:00Antradienį turėjusi įvykti Karaliaus Mindaugo taurės dvikova tarp Alytaus „Dzūkijos“ ir „Šilutė

Į koronaviruso situaciją reaguojanti LKL žengia Eurolygos keliu New! 2020-10-27 07:36:00 Lietuvos krepšinio lyga (LKL) reaguoja į padidėjusią riziką dėl sparčiai visoje šalyje augančių

Disclaimer and Notice:WorldProNews.com is not responsible of these news or any information published on this website.